Për Pavarësinë e Kosovës, u zhvillua ndeshja miqësore ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe te Turqisë

Në kuadër të aktiviteteve për 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, u zhvillua ndeshja miqësore ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe atyre të Turqisë.

Ndeshja miqësore përfundoi me rezultat 3:2 në dobi të ekipit të veteranëve të Kosovës. Me këtë rast u tha se aktivitete dhe bashkëpunime të tilla ndërmjet dy vendeve do të ketë edhe në të ardhmen.

OJQ “ Ec ma ndryshe”


Sot në Prizren, është mbajtur tryeza “Ndërtimi i egër në qafën tonë” ,ku janë prezantuar analizat “Zhvillimi i Qëndrueshëm dhe Sfidat e Planifikimit dhe Ndërtimit në Kosovë” dhe “Sektori i Ndërtimeve në Kosovë”. Në organizim të OJQ “ Ec ma ndryshe”

Darkë pë fundvit në City Hotel

Organizmi i natës më të rëndësishme për Flaka Gutaj

Falenderojm Flaka E. Gutaj që ka zgjedhur City Hotel të kaloj natën më të rëndësishme të saj...  

Tour Operator nga Peja

City Hotel eshte vizituar nga disaTour Operator nga Peja.

Vizita e komisionit për vlerësimin e yjeve

City HOTEL është vizituar nga komisioni i vlerësimit për yje të hoteleve në vendin tonë.

KB - Ponte

City Hotel është sponsor i ekipit prizrenas "KB PONTE - Prizreni” në basketboll për stinorin 2018/19, të cilëve u dëshirojmë suksese në edicionin debutues në Superligë të Kosovës

Miss Freedom

City HOTEL ka mirëpritur këto ditë bukuroshet e garës "Miss Freedom" ?? nga vendet e ndryshme të botës.

Shijoni ekskluzivitetin

Azet

Reperi i njohur shqiptar nga Kosova që u rrit në Dresden, Azet, ishte mysafir i radhës në City HOTEL, City Hotel vendi ku pushojnë yjet.

Serdar Ortaç

Super ylli i muzikës pop në Turqi, Serdar Ortaē, që vizitoj qytetin e Prizrenit për një ngjarje muzikore, zgjodhi hotelin tonë për derisa qëndroi në Prizren, Kosovë. 

DokuFest

Për ta përkrahur festivalin dokumentar dhe të shkurtë të filmit Dokufest, tashmë e njohur botërisht, City Hotel bashkangjitet si sponzor në këtë ngjarje të madhe që mbahet në Prizren.

Miss Universe Kosovo

Labinot Gashi së bashku me vajzat e bukura dhe stafin e Miss Universe Kosovo 2018 për ti bërë parapërgaditjet zgjodhën City Hotel-in për akomodim. Gjatë 7 ditëve të akomodimit stafi ynë profesional u përkujdes që mysafirëve t'ju ofrojë shërbim cilësor dhe kujdes të veçantë.

It's time to play at KatsuBet casino and claim your money!!!